Norc StreetView vás zavedie na najlepšiu cestu na svete!

0
52
Norc StreetView vás zavedie na najlepšiu cestu na svete

Norc práve dokončil vytvorenie panoramatický výhľad na ulicu pre, Národná Rumunská cesta, ktorá prechádza Karpát, spájajúcej Muntenia na Transilvania. Teraz môžete navštíviť jednu z najkrajších ciest na svete pomocou našej služby StreetView a zdieľať miesto, ktoré sa vám najviac páči, pomocou panolinks.

Čo je panoramatický výhľad na ulicu?

Panoramatický výhľad na ulicu je panoramatický 360 stupňový výhľad z určených ciest v celej určitej oblasti pokrytia. Máme vlastné pokrytie API, ktoré je rovnaké ako pre aplikáciu Mapy Google. Náš zoznam v súčasnosti podporovaných miest naďalej rastie, pretože naďalej poskytujeme našim klientom služby stree-view.

Jeremy Clarkson, jeden z moderátorov slávneho Top Gear zobraziť nazýva Transfagarasan “najlepšia cesta na svete” Podľa Jeremy, na Transfagarasan Cesta je tak veľkolepé, že to predčí aj Stelvio Pass, v Taliansku.

Neváhajte ísť dopredu a dozadu pomocou navigačných šípok, alebo pomocou mapy priamo vybrať, ktoré panoramatické zobrazenie chcete prechádzať. Nakoniec nám povedzte, čo si myslíte o ceste Transfagarasan. Nemôžeš súhlasiť s Jeremym Clarksonom? 😉

Skontrolujte späť na Norc získať aktualizácie na našich Street-view služby a ďalšie súvisiace technológie novinky.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu