Úvod Blog

3 webové aplikácie, ktoré robia Google Street View prekvapivé znova

0
3 webové aplikácie, ktoré robia Google Street View prekvapivé znova

Existuje mnoho kreatívnych aplikácií zo služby Google Street View, slávny kartografické funkcia, ktorá poskytuje ulici obrázky s 360-stupeň miestach po celom svete a posledný mesiac pridáva 250,000 km širokouhlé snímky.

Výborným zdrojom inteligentného Mash-Up V Street View pravidelne poskytuje služba Google Maps Mania, ktorá nám nedávno informovala o niektorých inteligentných a čerstvých aplikáciách na Street View.

Slepo rýchlo

Google Street View momento je veľmi jednoduchý koncept, dobre vykonaný. Do vyhľadávacieho poľa zadajte názov cieľa a uvidíte obrázok pozície oveľa rýchlejšie ako samotný pohľad na ulicu.

Pri zadávaní stránky automaticky odošle ciele tak, že často vidíte iný obrázok pre každú sekvenciu kľúčov pri spomalení.

Niektoré výsledky sú úžasné. Zadajte “Biely Dom” alebo “1600 Pennsylvania Avenue” a budete teleported do pozrieť na Dom prezidenta Spojených Štátov. Skúste “golden Gate bridge “alebo” Japonsko, prefektúra Hirošima, Hatsukaichi, Miyajimacho”.

Je pravda, že jediným praktickým prínosom, ktorý je na prvom mieste, je, že si môžete stiahnuť ľubovoľný obrázok rýchlejšie ako rozhranie Street View. Ale nepokaz zábavu.

Interaktivita + sociálna = marketing

Issey Miyake parfumy, Parfumy charakter s dizajnérom Issey Miyake, v kombinácii, umožňuje kreatívne využitie Google Street View.

Aplikácia Web World vyzýva používateľov, aby zadali správu a videli ju dramatickým spôsobom v farebnom umývaní poštárom. Môžete si vybrať miesto z Google Street View a prekrývať Text s kliknutím na ulici scéne.

V dobrom dotyku, slová, ktoré visia vo vzduchu, tiene klesajú na ceste. Ako to robíš?)

Správa môže byť samozrejme zdieľaná v sociálnych sieťach.

Tretie inteligentné používanie Street View (a Google Earth) je aplikácia Web-Escape od parfumov Issey Miyake.

Fúka do mikrofónu vášho počítača a realistická animácia balónika sa zväčšuje a stúpa atmosférou. Aplikácia používa geolokačné súradnice webového prehliadača na zobrazenie relevantných obrázkov vašej polohy, keď balón stúpa do atmosféry.

Celkom čisté. Môžete sa vo svojich komentároch podeliť o ďalšie návyky kreatívneho pohľadu na ulicu.

Norc StreetView vás zavedie na najlepšiu cestu na svete!

0
Norc StreetView vás zavedie na najlepšiu cestu na svete

Norc práve dokončil vytvorenie panoramatický výhľad na ulicu pre, Národná Rumunská cesta, ktorá prechádza Karpát, spájajúcej Muntenia na Transilvania. Teraz môžete navštíviť jednu z najkrajších ciest na svete pomocou našej služby StreetView a zdieľať miesto, ktoré sa vám najviac páči, pomocou panolinks.

Čo je panoramatický výhľad na ulicu?

Panoramatický výhľad na ulicu je panoramatický 360 stupňový výhľad z určených ciest v celej určitej oblasti pokrytia. Máme vlastné pokrytie API, ktoré je rovnaké ako pre aplikáciu Mapy Google. Náš zoznam v súčasnosti podporovaných miest naďalej rastie, pretože naďalej poskytujeme našim klientom služby stree-view.

Jeremy Clarkson, jeden z moderátorov slávneho Top Gear zobraziť nazýva Transfagarasan “najlepšia cesta na svete” Podľa Jeremy, na Transfagarasan Cesta je tak veľkolepé, že to predčí aj Stelvio Pass, v Taliansku.

Neváhajte ísť dopredu a dozadu pomocou navigačných šípok, alebo pomocou mapy priamo vybrať, ktoré panoramatické zobrazenie chcete prechádzať. Nakoniec nám povedzte, čo si myslíte o ceste Transfagarasan. Nemôžeš súhlasiť s Jeremym Clarksonom? 😉

Skontrolujte späť na Norc získať aktualizácie na našich Street-view služby a ďalšie súvisiace technológie novinky.

Pouličné panorámy s 3D efektom pre šesť krajín východnej a strednej Európy

0
Pouličné panorámy s 3D efektom pre šesť krajín východnej a strednej Európy

NORC, jediná východoeurópska služba zobrazenia ulíc, ktorá pokrýva 6 krajín v celej strednej a východnej Európe od Rumunska po Rakúsko, umožnila prezeranie panoramatických snímok v 3D pomocou azúrovo-purpurových stereoskopických okuliarov.

Čo je služba Street View?

Je to služba, ktorá zákazníkom alebo používateľom poskytuje virtuálnu reprezentáciu určitého miesta alebo okolia, ktorá sa skladá z panoramatických obrázkov. Obsah funkcie Street View pochádza z dvoch zdrojov – od spoločnosti Google a od prispievateľov. Prostredníctvom úsilia spoločnosti Norc sme schopní umožniť ľuďom na celom svete virtuálne objavovať svet.

3D efekt dodáva panorámám na úrovni ulíc hĺbku a perspektívu pri pohľade s azúrovo-purpurovými stereoskopickými okuliarmi.

Všetky panorámy na úrovni ulíc, ktoré NORC pokrýva naprieč CEE (Rumunsko, Maďarsko, Česká republika, Slovensko, Poľsko a Rakúsko), si teraz môžete prezerať v 3D.

Posledné príspevky

Najpopulárnejší

3 webové aplikácie, ktoré robia Google Street View prekvapivé znova

3 webové aplikácie, ktoré robia Google Street View prekvapivé znova

Existuje mnoho kreatívnych aplikácií zo služby Google Street View, slávny kartografické funkcia, ktorá poskytuje ulici obrázky s...
Norc StreetView vás zavedie na najlepšiu cestu na svete

Norc StreetView vás zavedie na najlepšiu cestu na svete!

Norc práve dokončil vytvorenie panoramatický výhľad na ulicu pre, Národná Rumunská cesta, ktorá prechádza Karpát, spájajúcej Muntenia...
Pouličné panorámy s 3D efektom pre šesť krajín východnej a strednej Európy

Pouličné panorámy s 3D efektom pre šesť krajín východnej a strednej Európy

NORC, jediná východoeurópska služba zobrazenia ulíc, ktorá pokrýva 6 krajín v celej strednej a východnej Európe od...