3 webové aplikácie, ktoré robia Google Street View prekvapivé znova

0
68
3 webové aplikácie, ktoré robia Google Street View prekvapivé znova

Existuje mnoho kreatívnych aplikácií zo služby Google Street View, slávny kartografické funkcia, ktorá poskytuje ulici obrázky s 360-stupeň miestach po celom svete a posledný mesiac pridáva 250,000 km širokouhlé snímky.

Výborným zdrojom inteligentného Mash-Up V Street View pravidelne poskytuje služba Google Maps Mania, ktorá nám nedávno informovala o niektorých inteligentných a čerstvých aplikáciách na Street View.

Slepo rýchlo

Google Street View momento je veľmi jednoduchý koncept, dobre vykonaný. Do vyhľadávacieho poľa zadajte názov cieľa a uvidíte obrázok pozície oveľa rýchlejšie ako samotný pohľad na ulicu.

Pri zadávaní stránky automaticky odošle ciele tak, že často vidíte iný obrázok pre každú sekvenciu kľúčov pri spomalení.

Niektoré výsledky sú úžasné. Zadajte “Biely Dom” alebo “1600 Pennsylvania Avenue” a budete teleported do pozrieť na Dom prezidenta Spojených Štátov. Skúste “golden Gate bridge “alebo” Japonsko, prefektúra Hirošima, Hatsukaichi, Miyajimacho”.

Je pravda, že jediným praktickým prínosom, ktorý je na prvom mieste, je, že si môžete stiahnuť ľubovoľný obrázok rýchlejšie ako rozhranie Street View. Ale nepokaz zábavu.

Interaktivita + sociálna = marketing

Issey Miyake parfumy, Parfumy charakter s dizajnérom Issey Miyake, v kombinácii, umožňuje kreatívne využitie Google Street View.

Aplikácia Web World vyzýva používateľov, aby zadali správu a videli ju dramatickým spôsobom v farebnom umývaní poštárom. Môžete si vybrať miesto z Google Street View a prekrývať Text s kliknutím na ulici scéne.

V dobrom dotyku, slová, ktoré visia vo vzduchu, tiene klesajú na ceste. Ako to robíš?)

Správa môže byť samozrejme zdieľaná v sociálnych sieťach.

Tretie inteligentné používanie Street View (a Google Earth) je aplikácia Web-Escape od parfumov Issey Miyake.

Fúka do mikrofónu vášho počítača a realistická animácia balónika sa zväčšuje a stúpa atmosférou. Aplikácia používa geolokačné súradnice webového prehliadača na zobrazenie relevantných obrázkov vašej polohy, keď balón stúpa do atmosféry.

Celkom čisté. Môžete sa vo svojich komentároch podeliť o ďalšie návyky kreatívneho pohľadu na ulicu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu